firmy, svadby, eventy, transport

Naše Služby

Prémiový a Komfortný Transfer na Mieru. Naša ponuka zahŕňa firemnú dopravu, individuálne prepravné služby, štýlovú dopravu na svadby a oslavy, ako aj odborné zabezpečenie dopravy pre rozličné udalosti. S nami sa pohybujete nie len s eleganciou, ale zároveň aj s dôrazom na bezpečnosť a spoľahlivosť.

preprava osôb košice a naše služby

Prehľad našich služieb

Bratislava Transfer, Váš dôveryhodný spoločník pre komfortné a bezpečné cestovanie! Poskytujeme nasledovné služby, prispôsobené na mieru Vašim osobným požiadavkám.

súkromná preprava košice transfer
Súkromná preprava

Individuálne transfery kamkoľvek a kedykoľvek

Firemná preprava

Sme otvorení firemným spoluprácam

preprava na svadby a oslavy košice ikona
Svadby / Oslavy

Zabezpečujeme pohodlnú prepravu Vašich hostí

Súkromná preprava

Súkromná preprava poskytuje pohodlie a bezpečnosť, či už sa jedná o prepravu na letisko, výlet, autobusovú alebo vlakovú stanicu, ubytovanie v hoteli, alebo na spoločenskú príležitosť.

Letiská

Z letiska? Na letisko? - pre nás žiadny problém. Naši odborní šoféri sa postarajú o to, aby ste z domova vyrazili včas a na letisko prišli bez zbytočných starostí. Vo vozidlách, ktoré sú moderné, čisté a dobre udržiavané, zaručujeme najvyššie štandardy pre Váš pohodlný zážitok.

preprava osôb na letisko košice transfer

Dovolenky

Poskytujeme overené a na mieru šité prepravné služby, tak aby ste svoju dovolenku mohli začať a skončiť presne podľa Vašich predstáv a hlavne bez stresu. Zverte nám zodpovednosť za Vašu prepravu, vďaka čomu si budete môcť bez obáv užívať každý moment Vašej dovolenky.

preprava osôb na dovolenky košice transfer

Kultúrne udalosti

Užite si komfortné a nezabudnuteľné chvíle s našimi službami prepravy ku kultúrnym pamiatkam, zámkom, kúpeľom a iným lákadlám! Poskytujeme odvoz pre jednotlivcov, rodiny aj skupiny, ktoré majú záujem spoznať historické a prírodné poklady Slovenska a krajín EU.

preprava na kultúrne udalosti košice

Firemná preprava

Prepravné služby na mieru pre váš biznis. Zabezpečujeme spoľahlivé a flexibilné prepravné riešenia pre všetky potreby Vášho podnikania.

Osobný vodič

Vychutnajte si luxus cestovania s osobným vodičom! U nás si môžete jednoducho a rýchlo objednať auto s profesionálnym vodičom, či už na obchodné stretnutia, transfer na letisko, alebo akúkoľvek inú príležitosť.

preprava pre firmy

Firemné akcie

Či už ide o teambuilding, konferenciu, firemný večierok, alebo oslavu výročia, sme tu, aby sme Vám pomohli zorganizovať podujatie, ktoré bude nielen plné úspechov, ale aj nezabudnuteľné. Ponúkame profesionálnu prepravu s dôrazom na diskrétnosť a zabezpečíme, aby všetci prítomní boli bezpečne prepravení až domov.

preprava pre firemné akcie

Služobné cesty

Naša firma sa špecializuje na plánovanie obchodných a firemných cest, poskytujeme komplexný rozsah služieb navrhnutých tak, aby vyhovovali všetkým potrebám pre Vás, Vašich zamestnancov, ako aj obchodných partnerov.

preprava na firemné cesty
Email Icon - Elements Webflow Library - BRIX Templates
Check - Elements Webflow Library - BRIX Templates
Thanks for joining our newsletter
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Svadby, oslavy, spoločenské udalosti

Poskytujeme privátnu prepravu na svadby, oslavy a ďalšie spoločenské podujatia. Ponúkame na prenájom luxusné svadobné vozidlá, vrátane služieb profesionálneho vodiča.

Svadby

Súkromná preprava na svadby Bratislava - Prináša element luxusu a štýlu k Vašej nezabudnuteľnej udalosti, zaručujeme plynulý príchod nevesty, ženícha a ich hostí na ceremoniál presne a v absolútnom komforte. Zabezpečíme odstránenie všetkých dopravných obáv, umožňujúc tak novomanželom a ich hosťom bezstarostne sa oddať radosti z oslavy.

doprava na svadby košice

Oslavy

Preprava Na Oslavy - užívajte si bez obáv s garantovaným odvozom. Ponúkame službu, ktorá Vás zbaví starostí za volantom. Zabezpečenie spoľahlivej prepravy umožňuje, že nikto nemusí obetovať zábavu a byť vodičom. Všetci hostia sa môžu oslave venovať bez zábran.

preprava na narodeninové oslavy košice

Spoločenské udalosti

Pri plánovaní výnimočných podujatí, ako sú svadby, výročia alebo galavečery, je kľúčové zabezpečiť plynulý priebeh bez prekážok. Naše služby súkromnej dopravy prinášajú nie len efektívne a spoľahlivé riešenie Vašich prepravných požiadaviek, ale tiež dopĺňajú Vašu udalosť o prvok elegancie a štýlu.

preprava na spoločenské udalosti košice