Možnosť platby online
Bezplatné storno do 48h
Online podpora 24/7
Hodnotenie 5/5 na Google
Lokálna firma

Zvolen Bratislava

Zvolen Bratislava transfer vozidlá

Osobné vozidlo / Minibus

Zvolen Bratislava

Osobné auto / Minibus

1 - 7

4-12

2h 25m

Klimatizované vozidlo

Zastávky podľa potreby

Voda zadarmo

Rozumieme Slovensky, Anglicky

Privátny transfer, vo vozidle s Vami nikto iný cestovať nebude

Jednosmerná Cesta
od 243.90 €

Konečná cena za celé vozidlo

Preprava z / na Vašu adresu

Odchod kedykoľvek

Batožina v kapacite vozidla

Bezplatné čakanie v cene

Typ vozidla Osobné vozidlá (economy, comfort, premium), Minibus (XL)
Batožina V rámci kapacity vozidla
Autosedačka Bezplatne, označte pri objednávke alebo informujte vopred
Zviera Do 25kg v prepravnom obale, označte pri objednávke alebo informujte vopred

Taxi Zvolen Bratislava

Pozrite, čo všetko získate, keď si trasu Zvolen Bratislava objednáte u nás.

osobné vodizlo

1. Platíte za vozidlo, nie za osobu

Či cestujete sami alebo v skupine, cena transferu Zvolen Bratislava ostáva rovnaká.

čakanie na prestup

2. Priamy transfer

Cestujete bez prestupov a čakania na zastávkach – z miesta vyzdvihnutia ideme rovno do cieľa.

odchod kedykoľvek

3. Odchod presne podľa vás

Termín si určujete vy – ráno, večer aj cez víkend. Prispôsobíme sa vášmu letu.

bezpečnostný pás

4. Súkromie celej cesty

Vo vozidle ste len vy a vaši spolucestujúci – žiadne zdieľanie s cudzími ľuďmi.

Zvolen Bratislava transfer na letisko
Váš osobný vodič k dispozícii

Preprava Zvolen Bratislava

Vaša cesta má byť bezstarostná od začiatku do konca. Moderné klimatizované vozidlá a profesionálni vodiči sú u nás samozrejmosťou.

Cestujte bezstarostne

Naše vysoké štandardy a dôraz na zákaznícku spokojnosť znamenajú, že môžete očakávať len to najlepšie.

O cieľovej destinácii

Zvolen → Bratislava

Bratislava je hlavné mesto Slovenska a náš domovský bod. zo Zvolena k cieľu je to približne 200 km (~2h 25m) a vyzdvihneme vás načas.

Priamo na mieste

Vyložíme vás priamo v Bratislave – pri hoteli, v centre či na konkrétnej adrese.

Zvolen Bratislava – súkromný transfer
Overená kvalita

Transfer Zvolen Bratislava

Chystáte sa zo Zvolena do Bratislavy? Cestujete privátne; vo vozidle nikto cudzí nepricestuje. Vzdialenosť je približne 200 km (~2h 25m). Rezerváciu zvládnete online počas pár minút.

Pohoda a úsmev aj napriek meškaniu

Ak sa vám čas odchodu o niečo posunie, prispôsobíme sa – primerané čakanie je u nás bez príplatku.

Spoznajte svet bez hraníc

Kamkoľvek a kedykoľvek 24/7

Nechajte si možnosť voľby odchodu otvorenú podľa vlastných preferencií. Ak máte na mysli miesto mimo bežných trás, neváhajte nás oslovit prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky a spoločne nájdeme riešenie. Na výber máte zo širokého spektra dopravných prostriedkov, vrátane osobných automobilov, dodávok, minibusov až po mikrobusy

Zvolen Bratislava – minibus a osobné auto

Často Hľadané Otázky

Aká je cena za taxi Zvolen Bratislava?
Od 243.90 € za osobné auto pre 1-4 osoby. Cena za transfer zo Zvolena do Bratislavy sa líši podľa typu vozidla, počtu cestujúcich, dňa a času. Uvedená cena platí za celé vozidlo.
Ako si rezervujem taxi Zvolen Bratislava?
Transfer si môžete rezervovať online na našej webovej stránke, telefonicky alebo emailom.
Aké typy vozidiel ponúkate?
Ponúkame širokú škálu vozidiel, od osobných áut až po mikrobusy. Typ vozidla si môžete vybrať pri rezervácii transferu.
Ako dlho trvá transfer Zvolen Bratislava?
Priemerná dĺžka transferu Zvolen Bratislava je približne 2h 25m, celkový čas závisí od aktuálnej dopravnej situácie.
Môžem rezerváciu v prípade potreby zrušiť?
Rezerváciu môžete zrušiť bezplatne do 24 hodín pred transferom. Viac informácií ohľadom zrušenia objednávky nájdete tu.
Môžem si so sebou vziať domáce zviera?
Áno, domáce zvieratá sú v našich vozidlách povolené, ale musia byť prepravované vo vhodnom prepravnom obale, aby nedošlo k znečisteniu vozidla.
Viete zabezpečiť aj detské sedačky?
Áno, na požiadanie sú k dispozícii aj detské sedačky, alebo podsedák a to úplne zadarmo.

Kľúčové informácie pre transfer Zvolen – Bratislava

Cena od 243.90 €
Odchod Kedykoľvek
Trvanie približne 2h 25m
Trasa Zvolen – Bratislava
Vozidlá Osobné vozidlo Sedan / Combi, Limuzína, Minibus
Spoločnosť BratislavaTransfer.sk
Rezervácie Online / Telefonicky
Popis Transfer Zvolen Bratislava od 243.90 €. Súkromný transfer od dverí k dverám, pracujeme nonstop. Rezervujte online!
Avatar photoAvatar photoAvatar photo

Nenašli ste odpoveď na Vašu otázku?

Neváhajte naś kedykoľvek kontaktovať. Na Vaše otázky odpovedáme nonstop - 24/7.

Možno Ste Mysleli

  • Zvolen Bratislava transfer
  • Transfer Zvolen Bratislava
  • Zvolen Bratislava minibus
  • Preprava osôb Zvolen Bratislava
  • Zvolen Bratislava taxi
  • Zvolen Bratislava preprava cena
  • Zvolen Bratislava doprava
  • Zvolen Bratislava mikrobus
  • Zvolen Bratislava
  • Zvolen Bratislava transit
  • Zvolen Bratislava dodávka
  • Zvolen Bratislava preprava
  • Zvolen Bratislava transport
  • Odvoz Bratislava Zvolen
  • Zvolen Bratislava bus
  • Privátny transfer Zvolen Bratislava
  • Súkromná preprava Zvolen Bratislava
  • Taxi Bratislava Zvolen
  • Zvolen Bratislava auto
  • Zvolen Bratislava transfer cena
  • Zvolen Bratislava preprava osôb
  • Door to Door Zvolen Bratislava
ikona znázorňujúca možnosť posúvania hornej sekcie